HAUTAU

Компанія Hautau – передовий виробник, який здійснює виробництво віконної фурнітури. Нещодавно вона відзначила свій 100-річний ювілей (Сімейне підприємство HAUTAU було засноване у 1910 році у місті Хагенбург). За час свого існування компанія Hautau пройшла величезний шлях, перетворившись з невеликої майстерні на потужне підприємство. На ньому виробляється віконна фурнітура, за допомогою якої можна втілити навіть нестандартні задуми дизайнерів.

 

 

Німецька віконна фурнітура Hautau отримала майже 200 патентів. Причому на цьому підприємстві виготовляють не лише самі механізми та комплектуючі. На заводі Hautau є спеціальний інструментальний цех, де розробляються та виробляються спеціалізовані верстати. Борючись за якість продукції, виробники віконної фурнітури Hautau постійно організовують семінари та курси підвищення кваліфікації для співробітників. Спеціально для цього було організовано інформаційно-тренінговий центр. Спеціалісти, що пройшли навчання, можуть не тільки працювати на самому підприємстві, але й надавати грамотні консультаційні послуги тим, кого зацікавили будь-які види віконної фурнітури цієї марки.

 

Виробництво віконної фурнітури Hautau здійснюється із застосуванням новітніх технологій. Компанія постійно вкладає кошти в оновлення обладнання та використання різних технічних новацій.
Під маркою Hautau випускається віконна фурнітура, яку напевно захочуть люди, які цінують знамениту німецьку якість. Ця компанія за роки існування створила досить розгалужену мережу торгових представництв у самій Німеччині, а й у багатьох інших країнах. У чому причини популярності цієї марки?

Hautau - віконна фурнітура купити яку люди хочуть з наступних причин:

- вона міцно тримається на своєму місці, оскільки зверху та знизу закріплюється спеціальними наполегливими частинами;
- напрямні важелів ходять м'яко і безшумно, при цьому навіть сильний вітер не зашкодить їх, коли вони перебувають у положеннях перекидання та зсуву;
- віконна фурнітура Hautau оснащена запірними пластинами і симетричними деталями замку, що фіксуються, тому замикається дуже легко;
- стулки вікон ходять м'яко завдяки тому, що перед роликами розташовуються каретки, захищені щіточками, що очищають;
- профіль розвантажений, оскільки осі та ходовий механізм розташовані на мінімальній відстані;
- Віконна фурнітура марки Hautau ідеально підходить у тому числі і для нерухомих віконних конструкцій, а також відмінно доповнить нижньопідвісні вікна;
- Віконна фурнітура пластикових вікон Hautau відрізняється унікальним красивим дизайном - всі гвинти закриваються профілем, захисні кожухи фарбуються в той же колір, що і сама рама, а ходовий механізм ховається за плоским кожухом, що виглядає більш естетично.

Віконна та дверна фурнітура Hautau зробить будь-який будинок не лише затишним, а й сучасним. Ця марка славиться не лише можливістю створення індивідуального дизайну приміщень, а й надійністю, функціональністю. Віконна фурнітура Hautau – це сучасні технічні системи, які зроблять використання профілів легким та зручним.

На сьогоднішній день компанія Hautau пропонує таку продукцію:
1) Паралельно-розсувна універсальна віконна фурнітура Atrium HS та похило-розсувна фурнітура Atrium HKS, які мають функцію відкидання.
2) Віконна фурнітура Tornado, що ідеально підходить для середньопідвісних систем.
3) Пристрої RWA, призначені для провітрювання.
4) Механізми, призначені для відкривання фрамуг, що розташовані на значній висоті. Ця віконна фурнітура дозволяє відкривати вікна та фіксувати їх у вибраному положенні не лише вручну, а й за допомогою електричного приводу.
5) Поворотно-відкидна віконна фурнітура Hautau, яка дозволяє відкривати стулки під кутом до 95° та фіксувати їх у будь-якому вибраному положенні.
6) Підйомно-розсувна віконна фурнітура Hautau, яка використовується для оформлення фасадів та виготовлення засклених дверей, виготовлених із пластику, дерева або якогось легкого металу (алюміній, сталь).


Компанія Hautau здійснює виробництво віконної фурнітури, яка забезпечить саме той варіант відкриття вікон та дверей, який буде оптимальним у кожному конкретному випадку. З її допомогою віконце можна за бажання відкидати, зрушувати, піднімати, прочиняти для провітрювання, повертати по горизонтальній і вертикальній осі. Окрім того, віконна фурнітура Hautau дозволяє зупиняти або блокувати систему в потрібному положенні. При використанні оригінальних комплектуючих компанія гарантує довговічність та надійність конструкції. Завдяки цим факторам, що характеризують якість продукції марки Hautau, ця віконна фурнітура відгуки отримує найпозитивніші.

Показувати: Список / Сітка
Сортування
Відображати:
Працює на OpenCart
FURKOM © 2023