Віконна хімія
Сортування
Відображати:
Показувати: Список Сітка
 • Клей секундний COSMOPLAST 500
  Артикул: 054
  COSMO CA-500.110< strong> COSMOPLAST 500 Ціанакрилатний секундний клей   Області застосування: ▪ каналізаційна техніка ▪ ущільнювальна техніка ▪ електрична та електронна промисловість ▪ ущільнення з EPDM на вікнах, фасадах, вітринах..
  81.00 грн.
 • Клей секундний Medos FASTER (з дозатором) 20 грам
  Артикул: 05-504.1111.0005
  FASTER< /p>   Ціанакрилатний секундний клей   Області застосування: ▪ каналізаційна техніка ▪ ущільнювальна техніка ▪ електрична та електронна промисловість ▪ ущільнення з EPDM на вікнах, фасадах, вітринах ▪ автомобілебудування та суднобудування ▪ виробництво побутового обладнання ▪ обробк..
  40.50 грн.
 • Очищувач для ПВХ COSMOFEN 10
  Артикул: 056
  Сosmofen 10 — очищувач слабо розчинний. Застосовується в якості злегка розчиняючого засобу для чищення, для спеціальної підготовки поверхонь до склеювання і видалення маркування, а також грубих забруднень, для очищення різних непрозорих термопластичних і поверхонь. /p> Вказівки з за..
  202.50 грн.
 • Очищувач для ПВХ COSMOFEN 20
  Артикул: 0561
  Область застосування Очищувач COSMOFEN 20 нерозчинний з антистатиком застосовується для професійного чищення профілів із жорсткого ПВХ, Плати із спіненого твердого ПВХ напр. Forex® , поліуретану та профілів, кашованих ренолітною плівкою. COSMOFEN 20 особливо гарний для очищення поверхонь від п..
  162.00 грн.
 • Очищувач для ПВХ COSMOFEN 5
  Артикул: 055
  Cosmofen 5 — очищувач сильно розчинний. Використовується у виробництві та на промислових підприємствах, як поліруючий і розгладжуючий засіб для ПВХ. Сильно розчиняє поверхні з ПВХ. Служить для видалення подряпин, неглибоких тріщин, слідів тертя з поверхонь з непрозорого жорсткого ПВХ, пол..
  202.50 грн.
 • Очисник для алюмінію COSMOFEN 60
  Артикул: 05-60
  Спеціальний очищувач COSMOFEN 60 ОБЛАСТЬ ЗАСТОСУВАННЯ: ▪ Видалення пилу, залишків клею від захисної плівки, воскового олівця, слідів від гуми, свіжого пінополіуретану, свіжих залишків герметиків, а також бризок смоли та бітуму. ▪ При виготовленні вікон та дверей для очищення алюмінієвих проф..
  250.70 грн.
 • Клей для ПВХ COSMOFEN Plus білий
  Артикул: 057
  Клей для ПВХ (COSMOFEN PLUS - білий) 200гр.< ;   Область застосування: COSMOFEN PLUS застосовується на спеціалізованих підприємствах для швидкого конструктивного склеювання елементів з жорсткого ПВХ: - у віконному виробництві для склеювання додаткових профілів таких, як віконні укоси, відл..
  121.50 грн.
 • Клей-герметик Cosmofen 345 білий
  Артикул: 05-345
  Cosmofen 345 застосовується переважно для ущільнення і швівклі приклеювання додаткових елементів  до  віконним  профілям  при  монтаж   метало-пластикових світлопрозорих конструкцій. Cosmofen 45  застосовується  на nbsp; спеціалізованих підприємствах  для  швидкого   конструк..
  364.50 грн.
 • Мастило для фурнітури 100 гр.
  Артикул: 061
  Змащення для віконної фурнітури 100 грам  ..
  344.25 грн.
 • Мастило для фурнітури 50 гр.
  Артикул: 060
  Змащення для віконної фурнітури 70 грам /strong>  Універсальне біле консистентне пластичне мастило.< /span> Основа змащення з високоякісного минеру без кислотних домішок.<  Для тривалого змащування різних приводних механізмів, підшипників кочення, ковзання, куттерів, трубчастих трас. Особл..
  202.50 грн.
 • Піна монтажна професійна ТКК Mega XXL (літня) (65л)
  Артикул: 14-3
  ПРИЗНАЧЕННЯ. Для герметизації, тепло- та звукоізоляції щілин, порожнин, монтажу деталей при виконанні будівельних та оздоблювальних робіт, а також у різних галузях промисловості та в побуті.  ВЛАСТИВОСТІ.  Однокомпонентна поліуретанова монтажна піна має високу адгезію до більшос..
  190.00 грн.
 • Піна монтажна професійна ТКК Mega XXL WINTER (зимова) (65л)
  Артикул: 14-5
  ПРИЗНАЧЕННЯ. Для герметизації, тепло- та звукоізоляції щілин, порожнин, монтажу деталей при виконанні будівельних та оздоблювальних робіт, а також у різних галузях промисловості та в побуті.  ВЛАСТИВОСТІ.  Однокомпонентна поліуретанова монтажна піна має високу адгезію до більшос..
  195.00 грн.
 • Герметик Induline AF-920 прозорий
  Артикул: 05-920
  Герметик на базі акрилової дисперсії зі спеціальними допоміжними речовинами, не містить розчинників та пластифікаторів..
  445.50 грн.
 • Набір по догляду за вікнами "Premium" (молочко, мастило для ущільнювача, мастило для фурнітури)
  Артикул: 051-3
  Для очищення та профілактичного догляду за дверними та віконними рамами, ущільнювальною гумою і фурнітурою.< Очищувальне молочко:  Інтенсивний очищувач, що не містить розчинник, для вікон, дверей та жалюзей з анодованого алюмінію, поліуретанових профілів з білого ПВХ. Спеціальний очищувач:..
  334.53 грн.
 • Набір по догляду за вікнами (молочко, мастило ущільнювача, олія д/фурнітури, серветки)
  Артикул: 051-1
  У набір входить: 1. Очисне молочко Абразивний інтенсивний очищувач без розчинників для вікон, дверей, рольставнів з анодованого алюмінію, поліуретанових вікон, а також для всіх вікон і рольставнів з білого ПВХ. або COLOR спеціальний очищувач  Поверхнево-активний очищувач для всіх віконних та дв..
  243.00 грн.
 • Набір по ремонту вікон (2-хкомпонентний) COSMOFEN RM ПВХ-реставраційна шпаклівка
  Область застосування: Cosmofen RM спеціально призначена для професійного ремонту тріщин, реставрації поверхонь з неправильно просвердленими отворами та усунення інших пошкоджень на профілях із жорсткого ПВХ. Cosmofen RM є простим, надійним та швидким в експлуатації засіб для обробки та ремонту пошко..
  324.00 грн.
Працює на OpenCart
FURKOM © 2023