Aluron

ALURON

Віконні, дверні, фасадні системи

Алюмінієві системи ALURON з 2002 року визначають тенденції на столярному ринку у Польщі та за її межами. При створенні систем ALURON було використано багаторічний досвід в розробці конструкцій. Рішення ALURON вирізняються авторськими зареєстрованими промисловими зразками та патентними заявками. Компанія ALURON пропонує наступні алюмінієві системи: профілі (системні профілі, водовідливні профілі, профілі покриття стулки, зовнішні відливи, комплектуючі (ущільнювачі, гвинти, кліпси, торцеві заглушки), а також додаткові материіали (шаблони, монтажні елементи, клеї). Всі системи взаємопов'язані одна з одною, що дозволяє використовувати спільні елементи та комплектуючі.

Системні рішення ALURON виконують суворі вимоги до енергозбереження, функціональності та безпеки.

Компанія ALURON займається діяльністю у відповідності з такими системами, як ISO 9001, сертифікатом Qualicoat.
Продукти компанії піддаються дослідженням та тестам у відповідності з новітніми директивами та нормами, які визначають як польскі, так і іноземні дослідні інститути, такі як, наприклад, ITB, IFT Rosenheiм, LTB, Passiv Hause. ALURON - лауреат престижних нагород.

https://www.facebook.com/MaskiP.Aluron 

Сортування
Відображати:
Показувати: Список Сітка
 • ACS38 Офісні перегородки
  Артикул: ACS38
  ACS38 Перегородки офісні..
  0.00 грн.
 • ACS50 Віконно-дверна система для внутрішніх конструкцій
  Артикул: ACS50
  ACS50 Віконно-дверна система для внутрішніх конструкцій Система ACS 50 &mdash ; сучасна конструкція для виробництва глухих вікон, одностулкових та двостулкових вікон та дверей, які також можуть бути димонепроникними. Система має перегородки зі стійкими та без них. Система ACS 50 має раму для монтажу..
  0.00 грн.
 • AF 50R Вікна та світлові люки
  Артикул: AF 50R
  AF 50R Вікна та світлові люки AF 50R це сучасна система вікон для встановлення на скатних дахах, виконана в фасадних системах AF 50 або AF 50S. Окрім функції освітлення, вони забезпечують належну вентиляцію та провітрювання приміщення. Вони являють собою естетичне вікно на даху з функціє..
  0.00 грн.
 • AF 50W Відкидні та паралельно-зсувні вікна
  Артикул: AF 50W
  AF 50W Відкидні та паралельно-зсувні вікна Система AF 50W призначена для виконання вікон з відкриванням назовні зі структурним склінням в двох варіантах: відкидних та паралельно-зсувних. Завдяки їхній конструкції вікна AF 50W мають вигляд глухих, не виділяються на фоні будівлі, та забезпечуть..
  0.00 грн.
 • AF50 Фасад стійка-ригель
  Артикул: AF50
  AF 50 Фасад стійка-ригель Фасадна система AF 50 в технології стійка-ригель дозволяє оформити забудову та використовувати в сучасних будівлях. В системі застосовуються рішення, які гарантують високі ізолюючі параметри, герметичність та оптимізацію матеріалів. ФАСАД Великий вибір кутових з'комбі..
  0.00 грн.
 • AF50S Фасадна система структурна
  Артикул: AF50S
  AF 50S Варіан фасадної системи AF 50 зі структурним силіконом Фасадна система AF 50S характеризується високою естетичною та легкою конструкцією. Сучасний дизайн ідеально доповнює сучасну архітектуру, таку як, наприклад, офісні будівлі, що підкреслює їх привабливість та клас. Три варіанти кріпле..
  0.00 грн.
 • AS AD Система автоматичних розсувних дверей
  Артикул: AS AD
  AS AD Система автоматичних розсувних дверей AS AD — це сучасна система, призначена для конструювання автоматичних розсуввних дверей найвищого гатунку. Система має найменшу видиму ширину алюмінію. Основу системи складають алюмінієві профілі з термічною прокладкою, яка забезпечує чудову теплоі..
  0.00 грн.
 • AS M Москитні сітки
  Артикул: AS M
  AS M Москитні сітки AS M це сучасна протимоскітна система, яка призначена для захисту від комах. Протимоскітна система сумісна з алюмінієвими системами, а також із системами  Gemini. Система AS M дозволяє використання всіх доступних на ринку варіантів конструкцій протимоскітних сіток: рамна ..
  0.00 грн.
 • AS VGB Система інтегрованих скляних балюстрад
  Артикул: AS VGB
  AS VGB Система інтегрованих скляних балюстрад AS VGB це сучасна система скляних балконів, ще відома як французські балкони. Характеризується універсальністю та дуже високими функціональними властивостями. Балконні системи AS VGB можна використовувати з алюмінієвими та фасадними вікнами. Вони ..
  0.00 грн.
 • AS110 П'ятикамерні пасивні алюмінієві вікна
  Артикул: AS110
  AS 110 П'ятикамерні пасивні алюмінієві вікна Система AS 110 призначена для виробництва вікон, балконних дверей та вітрин з найвищим рівнем теплоізоляції на ринку. Це сучасна конструкція, призначена для скління зі складними трикамерними склопакетами, яка підтримує відмінні статичні параметри сту..
  0.00 грн.
 • AS178HS Підйомно-розсувні конструкції
  Артикул: AS178HS
  AS 178HS Підйомно-розсувні конструкції Система AS 178HS є поєднанням іноваційних рішень із сучасним дизайном, які складають систему підйомно-розсувних дверей зі скла нового покоління. Система робить можливим забудову великих терасних склінь з низьким та теплим Порігом. Конструкційні механізми ..
  0.00 грн.
 • AS52 Віконно-дверна система для зовнішніх конструкцій
  Артикул: AS52
  AS52 Віконно-дверна система для зовнішніх конструкцій Система AS 52 забезпечує забезпечення параметрів при повній оптимізації конструкції. Система з термоізоляцією AS 52 підходить для легких алюмінієвих конструкцій з високими експлуатаційними характеристиками зовнішньої конструкції. ВІКНА, ДВЕРІ ТА..
  0.00 грн.
 • AS75 Віконно-дверна термоізольована система
  Артикул: AS75
  AS75 Віконно-дверна термоізольована система Іноваційна система для дверей Система AS 75 складається з трьох камер та призначена для виробництва термоізольованих дверей з використанням іноваційної технології ANTI-BI-МETALL, яка запобігає деформаціям дверної стулки через дії сонячних промінів, а ..
  0.00 грн.
 • AS75EI Система протипожарних дверей
  Артикул: AS75EI
  AS 75EI Система протипожежних дверей Трикамерна система AS 75EI призначена для виробництва теплоізольованих дверей з класом вогнестійкості EI30 та EI60 для внутрішнього та зовнішнього використання. Сучасні вогнетривки вставки забезпечені  вогнестійкість, та в той же час їхня констру..
  0.00 грн.
 • AS75P Панельні двері
  Артикул: AS75P
  AS75P Панельні двері Система AS 75P – алюмінієва конструкція для панельних дверей, які складаються з трикамерних профілів з дуже гарними ізолюючими та технічними параметрами. Система призначена для виробництва готових блоків дверей з термоізоляцією та стулкою панелі, яка приклеєна по ввсій пл..
  0.00 грн.
 • AS80US Віконна система з прихованою стулкою
  Артикул: AS80US
  AS 80US Віконна система з прихованою стулкою Система AS 80US (прихована стулка) призначена для вікон з одною та декількома стулками, в яких бажаним естетичним ефектом є невидимість віконної стулки із зовнішнього боку будівлі. Усі глухі та поворотні вікна, які знаходяться в порядку, мають один ..
  0.00 грн.
 • VELLA Фасад стійка-ригель
  Артикул: VELLA
  VELLA Vella — дерево-алюмінієва стійково-ригельна система. Вона призначена для фасадів та зимових садів. Несучу конструкцію створюють дерев'яні стійки шириною 50, 60 або 80мм. Система складається лише з невеликої кількості окремих компонентів. Вона гарантує міцне закріплення скла та висок..
  0.00 грн.
Працює на OpenCart
FURKOM © 2023