Фурнітура
Сортування
Відображати:
Показувати: Список Сітка
 • Притиск масо для поворотної стулки (зовнішній) з декором
  Артикул: 54783 + декор
  Притиск Масо для поворотної стулки (зовнішній) з декоративними ковпачками.   Застосовується для поворотних стулок для забезпечення відповідного притиску. Складається з 2-х частин , при установці зривається заводська заклепка.< Встановлюється між петлями.< /span> Має декоративні накладки:< /spa..
  71.88 грн.
 • Притиск прихований масо для ПВХ вікон
  Артикул: 218543
  Притиск прихований регульований Масо для ПВХ вікон.   Застосовується для поворотних стулок для забезпечення відповідного притиску. Складається з 2-х частин, рамна та стулкова. Встановлюється між петлями. Переваги: - має зручні регулювання на притиск - завдяки вбудованому підпружиненому меха..
  78.37 грн.
 • Засувка для балконних дверей
  Нова клямка для балконних дверей Масо (Австрія) Переваги: - Застосовується для одно- та двостулкових вікон та балконних дверей - саморегулюваність клямки завдяки її пружності - Тиск притиску ролика засувки регулюється - Можливість встановлення на штульповому приводі - Можливість замовлення клямк..
  0.00 грн.
 • Підкладка для балконної клямки Масо (для 52502)
  Артикул: 44349
  При встановленні даної балконної клямки Масо , під неї обов'язково встановлюється підкладка 44349. У цьому випадку робоча частина балконної клямки, яка взаємодіє з планкою у відповідь, складе 5 мм (нахльост самої клямки 2 мм + 3 мм підкладка). При розрахунках взято фальцлюфт 12 мм, призначений при ..
  17.75 грн.
Працює на OpenCart
FURKOM © 2023