Відливи ALURON

Алюмінієві зовнішні відливи та системи для дерев'яних вікон Soft Line і Classic виготовлені шляхом екструдування високоякісного алюмінієвого сплаву. Продукти характеризуються високою жорсткістю, чудовою міцністю, герметичністю та надійним виконанням. Для зовнішніх відливів Soft Line і Classic пропонуються комплектуючі: торцеві заглушки, ущільнювачі, гвинти з нержавіючої сталі, кліпси, а також водовідливні профілі та торцеві заглушки. Зовнішні відливи можуть бути з анодуванням або порошковим покриттям.

Aluron Color Collection 2 (ACC 2) це індивідуальна та ексклюзивна Колекція кольорів доступна виключно під брендом ALURON. Містить понад 60 нестандартних, сучасних та цікавих кольорів, які надають вікнам, будинкам унікальний характер. Такий широкий вибір кольорів дає можливість підкреслити оригінальний дизайн та естетику будівель навколишнього середовища.

ACC 2 це колекція квітів з порошковим покриттям, різним ступенем глянцю, структурою та у деревних декорах. Нова колекція містить також зразки кольорів аноди, а також покриттів, що є імітацією аноди. Порошкове фарбування в лакофарбових цехах ALURON здійснюється відповідно до стандартів QUALICOAT.

 Разноманітність кольорів і широкий вибір елементів системи дає унікальні можливості для оформлення.

      Зразки ACC 2 містять 5 колірних груп:

Aluron RAL MATALURON RAL MAT – порошкове фарбування, ступінь глянцю MAT

ALURON RAL FS — порошкове фарбування, ступінь глянцю дрібнозерниста структура. У колекції ALURON RAL MAT та ALURON RAL FS – стандарт кольору відповідно до системи RAL CLASSIC.

ALURON METALLIC FS – архітектурні, металізовані кольори у версії дрібнозернистої структури, що належать до другого класу Qualicoat

 

Працює на OpenCart
FURKOM © 2023